Szynka iberyjska Bellota Admiración (polędwica)

Iberyjska polędwica żołędziowa Admiración poddawana jest naturalnemu procesowi dojrzewania przez ponad 6 miesięcy, dzięki czemu powstaje szynka o wyjątkowym smaku i niezrównanej jakości

Iberyjska polędwica żołędziowa Admiración w plastrach, wykonana jest z niezwykłą jakością Blázquez i należy do wytwornej linii szynek iberyjskich Admiración. Dojrzewanie trwa 6 miesięcy. Kawałki starannie dobrane, na rzecz wysublimowanych doznań i unikalnej struktury dającej miękkość i elegancję.

  • Rodzaj: Jamón Ibérico de Bellota
  • Pochodzenie: Hiszpania
  • Waga: 50 g
  • Przechowywanie: W warunkach chłodniczych 2-8 st. Celsjusza
  • Skład: iberyjska polędwica żołędziowa, peklowana (indywidualny okres dojrzewania), sól.
Gdzie kupić

OCENY KLIENTÓW

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)
Napisz recenzję

Serwowanie i konsumpcja

Otwórz opakowanie co najmniej 10 minut przed podaniem.
Idealna jako aperitif, podana z kromkami chleba tostowego, posmarowanego pomidorami i oliwą z oliwek, w połączeniu z czerwonym winem.

Smak zawiera się w całej szynce, ale szczególnie w tłuszczu, zatem nie pomijaj go w konsumpcji.

Jakość “Admiración”

Każda szynka „Admiración” zasłużyła na bycie włączoną do asortymentu produktów JAMONES BLÁZQUEZ. Kawałki wybrane ze względu na swoją wyjątkowość, w oparciu o surowe kryteria, które są utrzymywane i przekazywane od pokoleń. Każda szynka lub łopatka zachowuje swój charakter w procesie wymagającego, starannie monitorowanego i indywidualnego przygotowania i peklowania.

Metoda JAMONES BLÁZQUEZ utrzymuje maksymalną jakość w każdej fazie cyklu produkcyjnego, gwarantując, że każdy kęs da podniebieniu autentyczne, niepowtarzalne doznania pod względem tekstury, aromatu, smaku i kompozycji tłuszczowej/lipidowej.