Iberyjska szynka Bellota ręcznie krojona

Iberyjska szynka wieprzowa „Admiración” pochodzi z wyjątkowej selekcji naszych świń z wolnego wybiegu, wzrastających na najlepszych łąkach z pastwiskami i żołędziami w Montanera.

Kawałki wybrane ze względu na ich wyjątkowość. Dojrzewające 36 miesięcy, w naszych własnych suszarniach, zgodnie z naszymi tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.

Po zakończeniu optymalnego okresu dojrzewania, przewidzianego dla każdego produktu, kroimy go ręcznie w plastry i pakujemy próżniowo, aby mógł być spożywany w bardziej bezpośredni i prosty sposób.

  • Rodzaj: Jamón Ibérico de Bellota
  • Pochodzenie: Hiszpania
  • Waga: 50 g
  • Przechowywanie: W warunkach chłodniczych 2-8 st. Celsjusza
  • Skład: szynka żołędziowa, peklowana (indywidualny okres dojrzewania), sól.
Gdzie kupić

OCENY KLIENTÓW

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)
Napisz recenzję

Serwowanie i konsumpcja

Otwórz opakowanie co najmniej 10 minut przed podaniem.
Idealna jako aperitif, podana z kromkami chleba tostowego, posmarowanego pomidorami i oliwą z oliwek, w połączeniu z czerwonym winem.

Smak zawiera się w całej szynce, ale szczególnie w tłuszczu, zatem nie pomijaj go w konsumpcji.

Jakość “Admiración”

Każda szynka „Admiración” zasłużyła na bycie włączoną do asortymentu produktów JAMONES BLÁZQUEZ. Kawałki wybrane ze względu na swoją wyjątkowość, w oparciu o surowe kryteria, które są utrzymywane i przekazywane od pokoleń. Każda szynka lub łopatka zachowuje swój charakter w procesie wymagającego, starannie monitorowanego i indywidualnego przygotowania i peklowania.

Metoda JAMONES BLÁZQUEZ utrzymuje maksymalną jakość w każdej fazie cyklu produkcyjnego, gwarantując, że każdy kęs da podniebieniu autentyczne, niepowtarzalne doznania pod względem struktury, aromatu, smaku i kompozycji tłuszczowej/lipidowej.