DeSabor Gourmet Collection

to firma rodzinna prowadzona przez Carlosa Martína Vergarę, utworzona w październiku 2011 roku przez młody zespół pasjonatów sztuki kulinarnej i wina, który miał szczęście pracować dla Rządu Hiszpanii w Polsce.

Zacznij jako hobby, zakończ z pasją:

Naszym celem jest przybliżenie Polakom wysokiej jakości produktów kuchni śródziemnomorskiej, w uczciwych cenach i zapewnienie naszym Klientom kulinarnych doświadczeń poprzez każdy z naszych produktów.

Nasza rodzina

Nasza rodzina pochodzi z Valladolid, regionu winiarskiego w Hiszpanii, otoczonego jednymi z najbardziej prestiżowych hiszpańskich apelacji , takich jak: Ribera del Duero, Rueda, Toro czy Cigales skąd, wierzymy zrodziła się nasza pasja do gastronomii i wina.

NASZA PASJA


Tworząc ofertę nasz Zespół kieruje się jedną główną zasadą:

„Naszym Klientom proponujemy wyłącznie produkty i firmy, które kochamy”

Staramy się, by nasza oferta odzwierciedlała hiszpański charakter i dawała naszym Klientom nowe możliwości kulinarne. Kierujemy się sercem i współpracujemy tylko z markami rodzinnymi, które podzielają naszą filozofię życia, stawiają na jakość i innowacyjność, ale zawsze z poszanowaniem dla tradycji i środowiska. Wino, oliwa z oliwek, owoce morza w puszkach, czy szynka iberyjska to tylko część naszej oferty.

Oferujemy znacznie więcej: doświadczenie rozumiane jako połączenie wiedzy o każdym produkcie, pochodzeniu, stojącą za tym tradycją, rodzinach które dedykują życie ulepszaniu swoich produktów, połączeń tworzących nowe spojrzenie na sztukę kulinarną….podsumowując: kochamy sztukę kulinarną i chcemy dzielić się tą pasją z naszymi Klientami.


W Desabor zapraszamy Was do odkrywania naszych marek i czerpania radości z dwóch wielkich życiowych uciech, jakimi są: gastronomia i przyjaciele!


Carlos Martín Vergara