Rodzina Emilio Moro. Historia Bodegas Emilio Moro sięga trzech pokoleń wstecz do Emilio Moro, dziadka i założyciela winnicy. Już w młodości rozpoczął pracę przy winoroślach i zaszczepił swojemu synowi, również o imieniu Emilio, miłość do tego zawodu i do wina.

Rodzina Emilio Moro. Bodegas Emilio Moro istnieje od ponad 120 lat, gwarantując tym samym jakość swoich win i wnosząc wartość dodaną do marki. Ich tradycja to gwarancja jakości. Wartości, takie jak rodzinna TRADYCJA przekazywane są przez pokolenia oddane winnicom, winu i historii, potwierdzając i gwarantując jakość marki.

Odpowiedzialnością nowych pokoleń jest przekazanie historii winnic poprzez wytwarzane wina.

Wspaniałe wino triumfuje gdy natura, ziemia i historia łączą się w jedno. Harmonia tych elementów owocuje wyjątkowymi i autentycznymi winami, które są głęboko zakorzenione w swoim środowisku i obdarzone unikalną duchowością. Innymi słowy, „doskonałe wino jest harmonią między przestrzenią a czasem”.


Wino to sztuka. Jeśli umiesz słuchać, przemawia do ciebie, daje Ci znać, kiedy potrzebuje wytchnienia i odpoczynku. Jest jak żywa istota, którą musimy zrozumieć, doglądać jej i się nią opiekować.


Don Emilio Moro