Rodzina Castillo de Canena

Rodzina Castillo de Canena. Rosa Vaño była Dyrektorem generalnym ds. marketingu w Coca-Cola w Hiszpanii. Paco Vaño, jej brat, był szanowanym bankierem. Rosa rzuciła pracę w wieku 40 lat. Zrezygnowała z naprawdę dobrej posady, aby wrócić do korzeni i pracować przy drzewach oliwnych ojca. Postanowiła zrobić najlepszą na świecie oliwę z oliwek Extra Virgin i umieścić ją w najlepszych miejscach. Kilka miesięcy później Paco odszedł z banku Santander i dołączył do swojej siostry… teraz na własną rękę spełniają swoje marzenie.

Rodzina Castillo de Canena. Rosa odpowiada za marketing, strategię i aspekty handlowe. Jej brat jest odpowiedzialny za jakość, fabrykę, optymalizację procesów i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Szybko zatrudnili fachowców, którzy rozwinęli swoją karierę wewnątrz firmy.

Wszyscy zatrudniani przez nich pracownicy pochodzą z regionu Jaén, który jest w dużym stopniu uzależniony od handlu oliwą z oliwek. Dlatego rok po roku preferują współpracować z tymi samymi rodzinami, przyczyniając się do rozwoju lokalnej społeczności. Większość menedżerów stanowią kobiety, które dzięki elastycznemu grafikowi mogą godzić pracę z życiem rodzinnym.


Doskonałość jest nawykiem, a codzienna praca pod tym hasłem sprawia, że nasz zespół staje się coraz silniejszy.


Rosa Vano